ülkeler

Zimbamve Vizesi

Zimbamve Vizesi :

Zimbamve vizesi için gerekli tüm dokümanları web sitemizde bulabilirsınız ve ya Zimbamve konsolosluğu vize işlemleri için 0312 426 60 61 veya vize@northvize.com adresiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye vatandaşları Zimbamve yapacakları tüm kısa dönem 90 günü geçmeyen ziyaretleri için Zimbamve Vizesi almak zorundadır. Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahibi olan tüm bireyler aşağıdaki kriterleri tamamlamalı ve vize işlemlerini başlamadırlar. Zimbamve Ankara konsolosluğunu Turistlik vizeler için 15 iş günü kadar sürebilmektedir. Bu nedenle seyahat tarihinden en az 30 gün öncesinde danışmanlık işlemlerinin tamamlanmış olup Zimbamve vizesinin işlem süresini beklemeniz gerekmektedir.

Zimbamve hükümeti ile yapılan ticari anlaşmalar ile birlikte çok sayıda Türk Vatandaşı Zimbamve Vizesi ’ne ihtiyaç duymaktadır. Zimbamve’de yapacağınız tüm ziyaretler için Bordo pasaport sahibi Türk Vatandaşlarının Vize alması zorunludur.

Zimbamve Vizesi için bireysel olarak Ankara’ya gelmenize gerek kalmadan konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş acenteler aracılıyla danışmanlık yapabilmektesiniz. North Vize Zimbamve vizesi konusundan uzman ve Zimbamve Vizesi için yetkilendirilmiş acentelerden biridir.

         Zimbamve Vize Türleri:

–          Zimbamve Turistlik vize

–          Zimbamve Ticari Vize

–          Zimbamve Eğitim Vizesi

–          Zimbamve Çalışma Vizesi

–          Zimbamve Oturum Vizesi

Zimbamve Vize Gereksinimleri:

Zimbamve Ankara konsolosluğu kendine özgü vize gereksinimleri bulunmaktadır. North Vize Zimbamve vizesi konusunda tecrübesiyle sizin ihtiyacınıza uygun vize türünüze ve gerekli evrak prosedürüne hakimdir. İster Zimbamve Ticari vize ister Zimbamve Turistlik vizesi olsun sizin talebinizi en uygun şekilde değerlendirip sizi Zimbamve Vizesi alma oranınızı en yüksek seviyeye çıkarmak North Vize uzmanlarının öncelikli görevidir.

Zimbamve Gerekli Evraklar :

–          Pasaport

–          2 adet fotoğraf

–          Dilekçe (kurumumuzdan temin edebilirsiniz)

–          Şirket Evrakları

–          Davetiye (Zimbamvedan temin edilmiş davetiye)

–          Otel ve uçak rezervasyonu

–          Üçüncü ülke vatandaşlarının Türkiye Cumhuriyeti oturum izni veya çalışma izni en az 6 aylık olmak üzere.

–          Banka Hesap Dökümü

Not: Güncel evraklar için Kurumumuzla iletişime geçiniz.

North Vizenin size sunduğu hizmetler;

–          Evrakların eksiksiz tamamlanması

–          Evrakların Zimbamve konsolosluğuna teslimi

–          Vize danışmanlık hakkında eksiksiz bilgi aktarımı

–          Pasaportunuzun teslim alınması ve size teslim edilmesi

Ankara Zimbamve Konsolosluğu Dışında danışmanlık yapılamaz.

Zimbamve Vizesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar:

–          Zimbamve Aile veya arkadaş ziyareti vizesi için gelen davetiyenin orijinalı mutlaka yanınızda olmadır.

–          Zimbamve Ticari vize veya Fuar ziyareti vizesi için gelen davetiyelerinin orijinalı yoksa faks ile size gönderilmesi gerekmektedir.

North Vize evraklarınızın eksiksiz olarak Zimbamve Konsolosluğuna ulaşmasını taahhüt eder, vizenin olumlu veya olumsuz sonuçlanması sadece Zimbamve diplomatik Birimlerinin kararıdır North vizenin buna bir etkisi yoktur.

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu