Dubai

Yabancılar için Dubai Vizesi

Yabancılar için Dubai vizesi, Türkiye sınırları içerisinde oturma izni bulunan yabancı uyruklu vatandaşların Dubai seyahatleri için düzenlenmiştir. Diğer Dubai vize türleri gibi e-vize türüne girmektedir. Danışmanlık ofisimiz Türkiye’de oturum izni olan Afganistan, İran, Libya, Lübnan, Suriye, Fas, Yemen vatandaşlarına danışmanlık işlemleri için danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Ek olarak bu ülke vatandaşlarının Dubai için çalışma ve oturum izni danışmanlıklarına da destek vermektedir.

Yabancılar için Dubai Vizesi işlem ve evrakları

Yabancılar için Dubai vizesi danışmanlıkları e-vize olduğu için sadece online olarak yapılmaktadır. Bu nedenle vize onayı pasaportunuza işlenmez, danışmanlık sırasında danışmanlık sahibinin e-posta adresine gönderilir. Bu belgenin barkotlu ve renkli çıktısını pasaportunuzla beraber tüm seyahatiniz boyunca yanınızda taşımanız gerekir.

Danışmanlıksu sırasında sizden istenen evrakların doğruluğu oldukça önem taşır. Yalan beyanda bulunan danışmanlık sahipleri için cezai işlemler uygulanacağı gibi vize danışmanlıksu da olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. Vize için gerekli olan evraklar, seyahat amacı ve vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Ancak yapılacak kısa süreli seyahatler için;

  • Pasaport, en az 6 ay geçerliliği olmalı,
  • Nüfus Cüzdanı, ön ve arka nüshasının renkli taratılmış hali,
  • Vize Danışmanlık Ücret Dekontu, vize danışmanlık ücretinin ödendiğine dair dekont talep edilmektedir.

Danışmanlık sonuçları ortalama 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Resmi tatil ve özel günler ile yoğunluğun olması durumunda bu süre uzayabilir. Bu nedenle danışmanlık tarihinden en az 10 gün önce iletişime geçerek işlemlerinizi başlatmanız tavsiye edilir.

Tüm bu süreçte danışmanlık ofislerimiz ile işlemlerinizi çok kısa bir sürede hızlı ve güvenilir bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Evraklarınızı tarafımıza ulaştırdığınız anda sizinle iletişime geçerek tüm sürecin takibini yapmaktayız. Konuyla ilgili bilgi almak için iletişim numaralarımdan bizi arayabilir, ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu