Vietnam

Vietnam C1 Belgesi

Vietnam C1 Belgesi:

Vietnam’a turistlik seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Vietnam’dan temin edilmiş davetiye ile Vietnam Vizesine danışmanlık yapmak zorundalardır. Vietnam Vize davetiyesi olarak ta bilinen C1 belgesi Vietnam’da bulunan kişiler tarafından veyahut seyahat acenteleri tarafından temin edilmesi gerekmektedir. Referans mektubu olarak tabir edeceğimiz Vietnam C1 Belgesi olmadan Vietnam’a seyahat yapılamamaktadır.

Vietnam C1 belgesi Vietnam Vize işlemlerindeki en önemli evrak olup temin edilmesi süresince danışmanlık yapılamamaktadır. Bu nedenle Vietnam Vize danışmanlıknuzdan en az 20 iş günü öncesinden Vietnam C1 Belgesi işlemlerini başlatmanızı tavsiye ederiz. Vietnam C1 belgeniz elinize ulaştıktan sonra Ankara Vietnam Konsolosluğu üzerinden danışmanlık yapılabilmektedir.

Vietnam C1 belgesini temin etmek için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz kurumumuz sizlere en hızlı şekilde Vietnam C1 Belgesini temin edecek olup Vietnam Vize işlemlerinin gecikmeden tamamlanmasını sağlayacaktır.

Vietnam C1 Belgesi Çıkış Süresi:

Vietnam C1 belgesi ortalama olarak 15 iş günü için Vietnam’da bulunan partnerlerimizden kurumumuza ulaştırılmakta olup bireysel olarak temin süreciniz ortalama olarak 25 iş günüdür.

Vietnam C1 belgesini iki şekilde temin edebilirsiniz bunları birisi normal Vietnam C1 belgesi bu ortalama olarak 15 iş gününde sonuçlanmaktadır. Diğeri ise Ekspres Vietnam C1 belgesi temin işlemi bu işlem ise ortalama olarak 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Vietnam C1 Belgesi Ücreti:

Vietnam C1 belgesi ücreti dönemsel olarak farklılık gösterse de ortalama olarak normal Vietnam C1 belgesi ücreti 180 $ + KDV’dir.

Ekspres Vietnam C1 belgesi ise 280 $ + KDV olmakta olup güncel bilgiler için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam C1 Belgesi için Gerekli Evraklar:

Vietnam C1 belgesi için gerekli evraklar şunlardır:

Uçak ve otel Rezervasyonları:

Vietnam C1 belgesi için sizin hangi havayolu ile hangi havaalanına gideceğinizi ve hangi otelde kalacağınızı bildirmemiz gerekmektedir.

Pasaport:

Vietnam C1 belgesi için seyahatinizden sonra en az 6 geçerliliği bulunan ve 10 yıldan eski olmayan güncel Türkiye Cumhuriyeti pasaportu.

Bu evraklar tarafımızca Vietnam’da bulunan partnerlerimize iletilmekte olup kurumumuz tarafından yapılan işlemler daha hızlı sonuçlanmaktadır.

Vietnam’dan temin edilen belge Vietnam Göçmenlik ofisi tarafından onaylanmış olması gerekmektedir. Yapacağınız bireysel C1 belgesi temin işlemlerinde Vietnam’da bulunan seyahat acentelerinin sizlerin evraklarını göçmenlik ofisine götürüp onay aldığından emin olunuz.

Bu belge size ulaştıktan sonra Ankara Vietnam konsolosluğu ile görüşüp evrakın doğruluğunu teyit edebilirsiniz. Yada kurumumuzla iletişime geçip uzmanlarımız tarafından Vietnam C1 belgesiniz doğruluğunu teyit edilmesini ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Vietnam C1 belgesi örneği için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Kapıda vize uygulaması sırasında C1 belgesi temin edilememekte olup Vietnam C1 belgesini Vietnam seyahatinize başlamadan önce temin etmenizi tavsiye ederiz.

Vietnam C1 Belgesinin Onaylanmaması Durumu:

Vietnam C1 belgesinin onaylanması durumu yalnızca Vietnam makamlarının tercihine bağlı olup seyahatiniz inandırıcı bulmama durumunda Vietnam C1 Belge onayını vermeme hakkına sahiplerdir.

Vietnam C1 belgesi onayı Vietnam makamlarının yoğunluğuna göre farklılık gösterebilmekte olup seyahatinize başlamadan önce bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu