ülkeler

Togo Vizesi

Togo Vizesi :

      Togo vizesi için gerekli tüm dokümanları web sitemizde bulabilirsınız ve ya Togo konsolosluğu vize işlemleri için 0312 426 60 61 veya vize@northvize.com adresiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye vatandaşları Togo yapacakları tüm kısa dönem 90 günü geçmeyen ziyaretleri için Togo Vizesi almak zorundadır. Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahibi olan tüm bireyler aşağıdaki kriterleri tamamlamalı ve vize işlemlerini başlamadırlar. Togo Ankara konsolosluğunu Turistlik vizeler için 15 iş günü kadar sürebilmektedir. Bu nedenle seyahat tarihinden en az 30 gün öncesinde danışmanlık işlemlerinin tamamlanmış olup Togo vizesinin işlem süresini beklemeniz gerekmektedir.

Togo hükümeti ile yapılan ticari anlaşmalar ile birlikte çok sayıda Türk Vatandaşı Togo Vizesi ’ne ihtiyaç duymaktadır. Togo’de yapacağınız tüm ziyaretler için Bordo pasaport sahibi Türk Vatandaşlarının Vize alması zorunludur.

            Togo Vizesi için bireysel olarak Ankara’ya gelmenize gerek kalmadan konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş acenteler aracılıyla danışmanlık yapabilmektesiniz. North Vize Togo vizesi konusundan uzman ve Togo Vizesi için yetkilendirilmiş acentelerden biridir.

         Togo Vize Türleri:

–          Togo Turistlik vize

–          Togo Ticari Vize

–          Togo Eğitim Vizesi

–          Togo Çalışma Vizesi

–          Togo Oturum Vizesi

Togo Vize Gereksinimleri:

Togo Ankara konsolosluğu kendine özgü vize gereksinimleri bulunmaktadır. North Vize Togo vizesi konusunda tecrübesiyle sizin ihtiyacınıza uygun vize türünüze ve gerekli evrak prosedürüne hakimdir. İster Togo Ticari vize ister Togo Turistlik vizesi olsun sizin talebinizi en uygun şekilde değerlendirip sizi Togo Vizesi alma oranınızı en yüksek seviyeye çıkarmak North Vize uzmanlarının öncelikli görevidir.

Togo Gerekli Evraklar :

–          Pasaport

–          2 adet fotoğraf

–          Dilekçe (kurumumuzdan temin edebilirsiniz)

–          Şirket Evrakları

–          Davetiye (Togodan temin edilmiş davetiye)

–          Otel ve uçak rezervasyonu

–          Üçüncü ülke vatandaşlarının Türkiye Cumhuriyeti oturum izni veya çalışma izni en az 6 aylık olmak üzere.

–          Banka Hesap Dökümü

Not: Güncel evraklar için Kurumumuzla iletişime geçiniz.

North Vizenin size sunduğu hizmetler;

–          Evrakların eksiksiz tamamlanması

–          Evrakların Togo konsolosluğuna teslimi

–          Vize danışmanlık hakkında eksiksiz bilgi aktarımı

–          Pasaportunuzun teslim alınması ve size teslim edilmesi

Ankara Togo Konsolosluğu Dışında danışmanlık yapılamaz.

Togo Vizesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar:

–          Togo Aile veya arkadaş ziyareti vizesi için gelen davetiyenin orijinalı mutlaka yanınızda olmadır.

–          Togo Ticari vize veya Fuar ziyareti vizesi için gelen davetiyelerinin orijinalı yoksa faks ile size gönderilmesi gerekmektedir.

North Vize evraklarınızın eksiksiz olarak Togo Konsolosluğuna ulaşmasını taahhüt eder, vizenin olumlu veya olumsuz sonuçlanması sadece Togo diplomatik Birimlerinin kararıdır North vizenin buna bir etkisi yoktur.

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu