Rusya

Rusya Davetiye

Rusya Davetiye:

Rusya uzun dönem vizeleri için Rusya devlet makamlarından onaylı davetiye belgesi alınması gerekmektedir. Bu belge barkotlu ve üzerinde davetiye seri no bulunması gerekmektedir.

Rusya davetiyesinin temin edilmesi aşamasında Rusya’da bulunan arkadaşınız, aileniz veya çalışacağınız şirketin sizin pasaport bilgilerinizi alıp bunları diş işlerine sunması gerekmektedir. Rusya devlet makamları sizin evraklarınızı bir güvenlik soruşturmasına alır ve evraklarınızı incelemeye başlar. Evraklarınızı ortalama 2 ay bu kurumda incelendikten sonra davetiyeniz karşı taraftan size gelir.

Rusya davetiyesi sizin Rusya’da ne yapacağınızı ne kadar kalacağınızı ve hangi bölgeye gideceğinizi açıkça belirtmesi gerekmektedir. Davetiye üzerindeki bilgiler vize işlemleriniz için hayati bir önem taşır bu bilgilerde bulunan bir yanlışlık sizin vizenizin yanlış zamanda çıkmasını veya size çalışma vizesi verilip verilemeyeceğini belirler.

Kurumumuz size Rusya davetiye temini konusunda yardımcı olabilmektedir. Bu konuda detaylı bilgi alabilmek için uzmanlarımızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Rusya Davetiye Türleri:

1-      Rusya Eğitim davetiyesi: Belirli bir eğitim için eğitim kurumlarından temin edilen davetiye türüdür. Bu davetiye genelde sizin hangi okulda olacağınızı veya hangi eğitim göreceğinizi belirtir şekilde gelmesi gerekmektedir.

2-      Rusya Aile Ziyareti Davetiyesi: Sizin bir akrabanız tarafından Rusya’ya ziyaret edebilmeniz için çıkartılan davetiyedir.

3-      Rusya Çalışma Davetiyesi: Çalışma izni için Rusya’ya gitmenizi sağlayan davetiyedir.

4-      Rusya Ticari Davetiyesi: Rusya Ticari ziyaretler için Rusya’daki şirket tarafından temin edilen davetiye türüdür.

Rusya Davetiyesi konusunda nelere dikkat etmeliyiz:

Rusya davetiyesi vize danışmanlıksu için en önemli evrak konumundadır. Bu nedenle davetiyeyi düzgün ve eksiksiz olarak temin edilmesi bilgilerin doğrulamasının yapılması çok önemlidir.

Gideceğiniz şehir doğru olması sizin Rusya’ya girişte sorun yaşamanızı engeller bu nedenle şehir kısmının kontrol edilmesi çok önemlidir.

Seyahat tarihlerinin davetiye üzerinde yazandan daha fazla olamaz bu yüzden davetiye temini yapılırken tarihlerinde teyit edilmesi gerekmektedir.

Kurumumuz sizlere 3 aydan 1 yıla davetiye konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanmak veya davetiye ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için soru cevap bölümüne sorularını yazabilir veya bizimle telefon, mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu