Namibya

Namibya Vizesi

Namibya Vizesi :

Namibya vizesi için gerekli tüm dokümanları web sitemizde bulabilirsınız ve ya Namibya konsolosluğu vize işlemleri için 0312 426 60 61 veya vize@northvize.com adresiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye vatandaşları Namibya yapacakları tüm kısa dönem 90’nü geçmeyen ziyaretleri için Namibya Vizesi almak zorundadır. Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahibi olan tüm bireyler aşağıdaki kriterleri tamamlamalı ve vize işlemlerini başlamadırlar. Namibya Ankara konsolosluğunu Turistlik vizeler için 15 iş günü kadar sürebilmektedir. Bu nedenle seyahat tarihinden en az 30 gün öncesinde danışmanlık işlemlerinin tamamlanmış olup Namibya vizesinin işlem süresini beklemeniz gerekmektedir.

Namibya hükümeti ile yapılan ticari anlaşmalar ile birlikte çok sayıda Türk Vatandaşı Namibya Vizesi ’ne ihtiyaç duymaktadır. Namibya’de yapacağınız tüm ziyaretler için Bordo pasaport sahibi Türk Vatandaşlarının Vize alması zorunludur.

Namibya Vizesi için bireysel olarak Ankara’ya gelmenize gerek kalmadan konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş acenteler aracılıyla danışmanlık yapabilmektesiniz. North Vize Namibya vizesi konusundan uzman ve Namibya Vizesi için yetkilendirilmiş acentelerden biridir.

Namibya Vize Türleri:

–          Namibya Turistlik vize

–          Namibya Ticari Vize

–          Namibya Eğitim Vizesi

–          Namibya Çalışma Vizesi

–          Namibya Oturum Vizesi

Namibya Vize Gereksinimleri:

Namibya Ankara konsolosluğu kendine özgü vize gereksinimleri bulunmaktadır. North Vize Namibya vizesi konusunda tecrübesiyle sizin ihtiyacınıza uygun vize türünüze ve gerekli evrak prosedürüne hakimdir. İster Namibya Ticari vize ister Namibya Turistlik vizesi olsun sizin talebinizi en uygun şekilde değerlendirip sizi Namibya Vizesi alma oranınızı en yüksek seviyeye çıkarmak North Vize uzmanlarının öncelikli görevidir.

Namibya Gerekli Evraklar :

–          Pasaport

–          2 adet fotoğraf

–          Dilekçe (kurumumuzdan temin edebilirsiniz)

–          Şirket Evrakları

–          Davetiye (Namibyadan temin edilmiş davetiye)

–          Otel ve uçak rezervasyonu

–          Üçüncü ülke vatandaşlarının Türkiye Cumhuriyeti oturum izni veya çalışma izni en az 6 aylık olmak üzere.

–          Banka Hesap Dökümü

Not: Güncel evraklar için Kurumumuzla iletişime geçiniz.

North Vizenin size sunduğu hizmetler;

–          Evrakların eksiksiz tamamlanması

–          Evrakların Namibya konsolosluğuna teslimi

–          Vize danışmanlık hakkında eksiksiz bilgi aktarımı

–          Pasaportunuzun teslim alınması ve size teslim edilmesi

Ankara Namibya Konsolosluğu Dışında danışmanlık yapılamaz.

Namibya Vizesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar:

–          Namibya Aile veya arkadaş ziyareti vizesi için gelen davetiyenin orijinalı mutlaka yanınızda olmadır.

–          Namibya Ticari vize veya Fuar ziyareti vizesi için gelen davetiyelerinin orijinalı yoksa faks ile size gönderilmesi gerekmektedir.

North Vize evraklarınızın eksiksiz olarak Namibya Konsolosluğuna ulaşmasını taahhüt eder, vizenin olumlu veya olumsuz sonuçlanması sadece Namibya diplomatik Birimlerinin kararıdır North vizenin buna bir etkisi yoktur.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu