kanada

Kanada Vize Reddi

Kanada’ya ister eğitim ister ticari-turistik ziyaret amaçlı seyahat etmek isteyen kişiler elbette ki konsolosluğa vize danışmanlıksunda bulunmaktadır. Kanada en çok vize reddi veren ülkelerden biridir. Vize reddi almak tabi ki istenmeyen bir durumdur, bu sebeple tüm vize süreci boyunca danışmanlık ofisimizden, uzman ekibimizle irtibata geçerek destek almanızda fayda vardır. Tüm kriterleri karşılasanız bile evraklardaki eksiklik ya da formda yapılan yanlışlıklar vize reddi almanız için yeterli sebeplerdendir. Doldurmanız gereken formlar, uzman ekiplerimiz tarafından sizin adınıza doldurulup, evraklarınızın eksiksiz olması için her adımı yakından takip etmektedir.

En çok karşılaşılan Kanada Vize Reddi nedenleri;

  • Seyahat masraflarınızı karşılayacak yeterli maddi gelir imkanın olmaması ya da gösterilememesi,
  • Seyahat amacının net bir şekilde konsolosluğa iletilmemesi. (Purpose of Visit)
  • Danışmanlık sahibinin daha önce yurtdışı seyahat deneyimi olmaması,
  • Ülkenize kesin geri dönüş yapacağınızı kanıtlayamamış olmanız.

Kanada Vize Reddi aldıysanız, size nedenini açıklayan bir ret mektubu verilir. Yeniden danışmanlık yapmak isterseniz, ret nedenini iyi anlayıp eksiklerinizi düzelterek danışmanlık yapmalısınız. Ya da danışmanlarımız aracılığı ile Kanada Vize Reddi İtiraz talebinde bulunabilirsiniz.

Yeniden danışmanlık sürecini mutlaka danışman eşliğinde yapmanız önerilir. Kanada Vize Reddi ile ilgili tüm soru ve destek için ofislerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu