kanada

Kanada Konsolosluğu Vize Randevusu

Kanada Konsolosluğu, vize danışmanlıklarını eskiden parmak izi uygulaması olmadığı için, kabul ettikten sonra değerlendiriyordu. Bu nedenle Kanada vize danışmanlıksu yaparken, randevu ihtiyacı yoktu. T.C. vatandaşları artık, Kanada vize danışmanlıksu yaparken, parmak izi uygulamasına tabii tutulmaya başladı. Parmak izi vermek için Kanada Konsolosluğundan randevu alınması gerekmektedir. Kanada vize randevu alma işlemi öncelikle, Kanada konsolosluğunun resmi web sitesinde hesap oluşturup tüm bilgileri girdikten sonra parmak izi vereceğiniz ili seçme bölümüne gelirsiniz. Burada seçenekleriniz İstanbul veya Ankara olarak çıkmaktadır. Seçtiğiniz randevu yerini değiştiremeyeceğiniz için bulunduğunuz yerden en kolay şekilde ulaşabileceğiniz lokasyonu seçmeniz gerekir. Ardından kişisel bilgilerinizi de girdikten sonra Kanada vize randevu alma işleminin ilk basamağını tamamlanmış olacaksınız.

Bütün bilgiler onaylandıktan sonra, size barkodlu bir referans numarası verilecektir ve tüm bu randevu işlemlerini bu referans numarası üzerinden takip edebilirsiniz. Ekranda çıkan randevu saat ve günlerinden size uygun olanını seçtikten sonra, Kanada vize randevu alma işlemi tamamlanmış olur.

Eğer daha önce biometrik parmak izi verdiyseniz randevu almanız gerekmez.

Tüm bu süreç hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizin adınıza tüm işlemler uzman ekibimiz tarafından takip edilir.

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu