İspanya

İspanya Vize Danışmanlık Formu

İSPANYA SCHENGEN VİZE BAŞVURUSUNDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN VİZE BAŞVURU FORMU

 İspanya Türkiye Dış Temsilcilikleri tarafından hazırlanan 5 sayfalık resmi evrak statüsünde olan bir belgedir. İspanya SCHENGEN iş birliği içerisinde bulunan bir ülke olduğu için, İspanya vize danışmanlık formu aynı zamanda SCHENGEN danışmanlık formu statüsündedir. İspanya vize danışmanlıksunda bulunulurken bahse konu olan formu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurulmuş olması gerekmektedir. İspanya seyahati planlayan kişinin doldurmuş olduğu İspanya SCHENGEN vize danışmanlık formunda tutarsız, yanlış veya eksik doldurulmuş bilgi veya bilgiler olduğu takdirde, vize danışmanlıksu geçersiz kabul edilecektir.

 Mevzu bahis form, İspanya seyahati planlayan kişi tarafından eksiksiz olması ve vize danışmanlıksu esnasında ibraz edilecek olan diğer kanıtlayıcı nitelikte olan evraklarla örtüşüyor olmasın gerekmektedir. İspanya SCHENGEN vize danışmanlık formu Türkçe, İngilizce veya İspanyolca şekilde doldurulabilir. İspanya SCHENGEN vize danışmanlıksunun en önemli adımı olan form doldurma kısmında, uzman kadromuzun tecrübesinden yararlanılmasını tavsiye ederiz. NORTHVİZE uzman destek ekibine sitemizin iletişim kısmındaki bilgiler ile 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.

 İspanya SCHENGEN vize danışmanlık sürecinde, danışmanlık formunuzu eksiksiz doldurmanız ve vize işlemlerinizin olumlu sonuçlanması durumunda bile, ülkeye girişinizin garanti olacağını taahhüt etmez. İspanya sınırında ki sınır görevlerinin şahsi inisiyatiflerinin oldukları gerçeğine dikkat edilmesi gerekmektedir.

 İspanya Ankara Büyükelçiliği ve İspanya İstanbul Başkonsolosluğu tarafınca zorunlu tutulan bu evrak resmi bir evraktır. İspanya SCHENGEN vize danışmanlıksunun ilk adımı olarak adlandırılabilir. İspanya vize danışmanlık formu; eksiksiz, doğru ve ibraz edilen diğer evraklarla tutarlılık gösterme noktasında büyük önem taşır. İspanya Türkiye Dış Temsilcilikleri, vize danışmanlıksunda bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıyla alakalı ulaşmak istedikleri bilgelerin büyük çoğunluğunu bu ibraz edilen belge sayesinde ulaşacaktır. İspanya vize danışmanlık formu resmi evrak niteliğinde olduğu için, formu doldururken kişilerin vermiş oldukları bilgilerin doğru olmaması halinde; Hem İspanya vize danışmanlıksu geçersiz sayılacaktır hem de kişi ile ilgili cezai işlem uygulanmasına sebebiyet verecektir.

 İspanya SCHENGEN vize danışmanlık formu NORTHVİZE tarafından sağlanabilmektedir. Vize danışmanlık formu için tarafımıza müracaat etmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu