İngiltere

Hızlı İngiltere Vizesi (Express Vize)

Acil olarak İngiltere’ye seyahat etmenizi gerektiren durumlarda başvurabileceğiniz ek bir hizmet türüdür. Normal şartlarda başvuru sonucunuz 15 iş günü içerisinde sonuçlanırken, Express vize ile 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.

Başvuru ücretine ek olarak bir ödeme yapmanız gerekir. Eğer birden fazla kişi için Express Vize başvurusunda bulunulacaksa her bir kişi için ayrı olarak ek ücret ödenmesi gerekmektedir.

Express Vize, başvuru sonucunuza olumlu ya da olumsuz olarak etki etmemektedir. Vize reddinde ücret iadesi yapılmamaktadır. Express vize ile sadece işlemlerinizi çok daha kısa bir sürede tamamlamanızı sağlamaya yarayan bir vize türüdür.

Sizler de Express Vize ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Super Express Vize

İngiltere Super Express Vize, Express vizeye göre daha kısa bir sürede işlemlerinizin sonuçlanmasını sağlamaktadır.

İngiltere seyahatinizi acil olarak yapmanız gerekiyorsa Super Express Vize ile, vize başvurunuz 24 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Vize başvuru ücretinin yanı sora Super Express vize servisi için ek ücrete tabi tutulursunuz.

Bu vize türü ile sadece kısa süreli ziyaretçi vizelerine başvuru yapabilirsiniz. Biyometrik randevunuzdaki işlemleriniz tamamlandıktan sonraki 24 saat içerisinde başvuru sonucunuz size bildirilir. Konsolosluk başvurunuzu reddettiği takdirde ücret iadesi yapılmamaktadır. Super Express Vizenin başvuru sürecinize olumlu ya da olumsuz olarak bir katkısı bulunmamaktadır.

Başvuruda bulunurken, vize türlerine göre evrak değişiklikleri bulunduğundan uzmanlarımızdan destek alarak yapmanız olası yanlışlıkların önüne geçmenizi sağlar. İletişim numaralarımızdan bizi arayarak süreç ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu