Ermenistan

Ermenistan Vizesi

ERMENİSTAN VİZESİ

Ermenistan’a turistik, ticari ve benzeri sebeplerden dolayı seyahat etmeyi planlayan kişiler elektronik vizeye tabiidir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını da kapsayan çevrimiçi hizmetten birçok ülke vatandaşları da faydalanabilmektedir.

Ermenistan’a seyahat etmeyi planlayan kişinin, Türkiye’de ikamet etmiş olduğu şehir veya bölge fark etmeksizin tarafımızca online olarak Ermenistan Vize danışmanlıksu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ermenistan Vize danışmanlıknuzu NORTHVİZE üzerinden, online bir şekilde gerçekleştirmek istediğiniz takdirde, danışmanlıknuzu çevrimiçi gerçekleştirebilirsiniz. Ermenistan Vize danışmanlıknuz sonuçlandığı zaman beyan etmiş olduğunuz e-mail adresinize elektronik olarak iletilir.

Ermenistan vizesi 2 türdür. Bunlar; 21 gün konaklamalı tek girişli ve 120 gün konaklamalı tek girişli şeklindedir.

Ermenistan vizesi ortalama 3 gün içerisinde sonuçlanır. En erken planlanan seyahat tarihinden 60 gün önce danışmanlıkda bulunulabilir.

ERMENİSTAN VİZE BAŞVURUSUNDA GEREKLİ EVRAKLAR

Ermenistan’a seyahat etmeyi planlayan kişiler e-vizeye turistik, ticari ve benzeri şekilde kolayca danışmanlıkda bulunabilirler. Firmamız aracılığıyla yapmış olduğunuz danışmanlıklarınızda istenilen evraklar minimum seviyesinde olmakla birlikte, uzman kadromuz tarafından defalarca yapılmış bir işlem olmasından kaynaklı, yanlış ya da eksik evrak beyan edebilmeniz mümkün değildir. NORTHVİZE aracılığıyla gerçekleştirmek istediğiniz Ermenistan vize danışmanlıksunda sizden isteyeceğimiz evraklar;

1)      Pasaportunuzun ön 2 sayfa görüntüsü

2)      Biyometrik fotoğraf

3)      Danışmanlıkyla alakalı sizi bilgilendirebileceğimiz ve vizenizi aktarabileceğimiz bir e-mail adresi bilgisi

ERMENİSTAN’IN E-VİZE UYGULADIĞI ÜLKELER

Türkmenistan Tuvalu Vanuatu Venezüella Trinidad ve Tobago Tonga Tayland Tayvan Surinam
Solomon Adaları Güney Afrika Sırbistan Saint Vincent ve Grenadinler Saint Lucia Saint Kittis ve Nevis Filipinler Peru Paraguay
Papua Yeni Gine Palau Panama Umman Makedonya Nikaragua Nauru Myanmar Moğolistan
Mikronezya Federal Devletleri Marshall Adaları Meksika Maldivler Malezya Lübnan Laos Kuveyt Kuzey Kore
Kiribati Jordan Jamaika İsrail Endonezya Hindistan Haiti Honduras Guatemala
Guyana Grenada El Salvador Fiji Ekvator Doğu Timor Dominik Cumhuriyeti Dominika Küba
Kosta Rika Çin Şili Kolombiya Kanada Kamboçya Bruney Bosna Hersek Bolivya
Bhutan Belize Barbados Bahreyn Bahamalar Antigua ve Barbuda

North Vize, Ermenistan vizesi konusunda 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. İletişim bilgilerimizi ve online danışmanlık formlarımıza site içerisinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu