Dubai

Dubai Vizesi Gerekli Evraklar

Dubai seyahati için vize danışmanlıkları sadece Birleşik Arap Emirlikleri, e-vize sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vize danışmanlık sadece BAE Göçmenlik Ofisi’nin yetkilendirdiği vize merkezleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Vize danışmanlıknuzu ofislerimiz aracılığı ile hızlı ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzmanlarımızı arayarak bilgi alabilir, ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dubai vizesi için evraklar hazırlanırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Dubai vizesi online olarak yapıldığı için, sizden istenen evrakları renkli olarak dijital ortama aktarmanız gerekir. Renkli olmayan ya da fotoğraf çekilmiş bir halde taratılan evraklar kabul edilmemektedir. Sisteme girmiş olduğunuz bilgilerin doğru olması gerekir. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kanıtlamanız gereken durumlar olabilir. Bu nedenle yanlış beyanda bulunmak vize reddine neden olacağı gibi tarafınıza cezai işlemler de uygulanabilir.

Hazırlamanız gereken evraklar ortak evraklardır ve eğer gerekli görülürse ek belgeler de talep edilebilir. Sizden istenen evraklar;

  1. Pasaport; en az 1 yıl geçerliliği olmalıdır. Pasaportunuzun kimlik bilgileri ile fotoğrafınızı içeren sayfasının renkli olarak taratılmış hali kullanılacaktır.
  2. Nüfus Cüzdanı; kimlik kartınızın ön ve arka yüzünün renkli olarak taratılıp dijital ortama aktarılması gerekmektedir.
  3. Taahhütname; Dubai vize süreniz sona erdiğinde ülkeden çıkış yapacağınıza dair verdiğiniz bir taahhüttür. Taahhütnameyi imzalayarak renkli tarayıcıyla birlikte dijital ortama aktarıp ofislerimize iletmeniz gerekir.
  4. Dekont; Dubai vize ücretinin ödendiğine dair banka dekontunu renkli bir şekilde taratarak dijital ortama aktarıp ofislerimize göndermeniz gerekir.

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu