Dubai

Dubai Cruise Vizesi

Günümüzde birçok ülkeye deniz turlarıyla seyahat etmek oldukça yaygın bir hale geldi. Cruise gemilerinin büyüklüğü ve sağladığı konfor ile mavi yolculuğa çıkmak isteyen herkes için uygun tur programları bulunmaktadır.

Dubai Cruise vizesi; Dubai seyahatini gemi turu ile yapmak isteyen kişilerin başvuruda bulunduğu vize türüdür. Dubai haricinde diğer emirlik limanlarına da seyahat edecekler ise, Dubai Cruise vizesi tercih edilmelidir. Vize başvurusundan itibaren, 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır ve 30 gün boyunca geçerlilik süresi vardır. Bu nedenle çok girişli vize olarak da değerlendirilir. Herhangi bir nedenden dolayı vize başvurunuz reddedilirse, başvuru ücret iadesi yapılmaz. Vize sürenizin bitiminde Birleşik Arap Emirlikleri karasularından ayrılmış olmamanız gerekir. Eğer vizenizi uzatmak isterseniz vize bitimine 7 gün kala bu işlem için başvuruda bulunabilirsiniz.

Dubai Cruise vizesi alındıktan sonra Dubai’ye uçak ile gidebilir, oradan gemi turuna katılabilirsiniz. Ancak turist vizesi ile gemi turlarına katılamaz, Dubai karasularına giriş yapamaz.

Dubai Cruise vizesi ile diğer limanlara ek olarak, Jumeirah Camii, Büyük Camii, Al Jalali, Al Mirani Kaleleri, Dubai Müzesi, Matrah Pazarı, Saadiyat (Mutluluk) Adası ve Emirates Palace gibi yerler de gezilebilmektedir.

Gemi turları için vize sürecini, danışmanlık ofisimizi arayarak, uzman temsilcilerimizle çok kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz ofislerimizi ziyaret edebilir, iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Başvuru sürecinde sizden hazırlamanız istenen evraklar olacaktır, bu evraklar;

  • Pasaport,
  • Kimlik Fotokopisi,
  • Biometrik Fotoğraf,
  • Katıldığınız cruise/gemi turuna ait bilet, rezervasyon bilgileri gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu