Dubai

Dubai 96 Saatlik Transit Vize

Dubai 96 saatlik transit vize, 4 günlük Dubai vizesi olarak da bilinmektedir. Danışmanlık sahibine bu vize türü ile, Dubai’ye tek giriş yapma hakkı tanır ve 96 saat boyunca kalma izni bulunmaktadır.

Tüm Dubai vize türlerinde olduğu gibi 96 saatlik transit vize danışmanlıksu da e-vize olarak yapılmaktadır. Online olarak yaptığınız danışmanlıklarda gerekli evrakları renkli olarak taratarak dijital ortama aktarmanız ve ofisimize iletmeniz gerekir. Vize danışmanlıksu sonuçlandığında, danışmanlık sahibinin belirttiği e-posta adresine gönderilir. Alınan vize pasaportunuza işlenmeyeceği için, gönderilen belgenin renkli ve barkotlu sayfa çıktısını almanız gerekir. Ülkeye giriş yaptığınızda pasaportunuzla beraber bu belgeyi göstermeniz gerekir. Bu nedenle güncel ve doğru bilgileri vermeniz önem taşır.

Dubai 96 saatlik transit vize danışmanlıksu sadece transit uçuş gerçekleştirmek istediğiniz seyahatleriniz için kullanılmaktadır. Vizenizi Dubai Havaalanı 1-2-3 numaralı terminallerden, diğer ülkelere yapacağınız uçuşlar için kullanabilirsiniz. Transit vizeye ihtiyacınız olacağı durumlar; transit uçuşlarınızı bekleme sırasında havalimanından çıkmak için ve uçuşlarınız için gerçekleştirmeniz gereken terminal değişiklikleridir. Dubai 96 saatlik transit vize danışmanlıksu yapacak olan kişilerin 3 ayaklı uçak biletini ibraz etmek zorundadır.

96 saatlik Dubai transit vize tek giriş gerçekleştireceğiniz şekilde tanımlanır. Vizeniz sonuçlandıktan sonra 30 gün boyunca geçerliliği vardır. Bu süre içinde kullanılmayan vize iptal edilir. Ayrıca ülkeden çıkış yaptığınızda vize süreniz devam etse dahi ülkeye tekrar giriş yapamazsınız. Ve yine 96 saat dolduktan sonra ülkeden çıkış yapmanız gerekir.

Dubai 96 saatlik transit vize danışmanlık işlemleriniz ortalama olarak 2 gün içerisinde sonuçlanır. 96 saatlik Dubai transit vize ücreti 79 USD’dir.

Dubai 96 saatlik Transit Vize için gerekli Evraklar;

Dubai 96 saatlik transit vize için gerekli olan evrakları renkli olacak şekilde dijital ortama aktararak, online olarak danışmanlıknuzu yapabilirsiniz.

  • Pasaport, fotoğrafınız ve kimlik bilgilerinizi içeren sayfasının renkli olarak taratılmış hali.
  • Nüfus cüzdanı, ön ve arka sayfasının renkli olarak taratılmış olmalı.
  • 3 ayaklı uçuş biletinizin taratılmış hali. (Örneğin: Türkiye-Dubai-Çin)
  • Vize ücretinin ödendiğini gösteren dekont.

Dubai 96 saatlik transit vize işlemlerinizi ofislerimiz aracılığı ile çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu