Dubai

Dubai 30 Günlük Çok Girişli Vize

Dubai 30 günlük çok girişli vize türü e-vize çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu danışmanlıkda konsolosluk sizi birebir mülakata çağırmaz. Dubai’ye seyahat etmeyi planlıyor ve bordo pasaport sahibi T.C vatandaşı iseniz, mutlaka vize danışmanlıksunda bulunmanız gerekmektedir. Gri, yeşil ve siyah pasaporta sahip kişilerin ise 30, günlük süreyi aşmamak kaydıyla vize muafiyeti bulunmaktadır.

Dubai vizesi yalnızca e-vize olarak alınabilmektedir.  Danışmanlıknuz ortalama 3 Dubai iş günü içerisinde sonuçlanır. Konsolosluk gerekli gördüğü takdirde sizden ek evrak talep edebilir. Özel ve resmi günlerde konsolosluk çalışmadığı için işlemlerinizi bu tarihlerde yapmak isterseniz, danışmanlık süreciniz uzar. Vize danışmanlıknuz olumlu olarak sonuçlandıktan sonra 58 gün içerisinde Birleşik Arap Emirlikleri sınırlarına giriş yapmış olmanız gerekir. Ülkeye giriş tarihinizden itibaren, ülkede 30 gün boyunca kalma hakkınız bulunur ve birden fazla giriş-çıkış yapabilirsiniz. 30 günden fazla bir süre kalmanızı gerektiren durumlarda 7 gün öncesinden vizenizi uzatma imkanınız bulunmaktadır. Vize uzatma işlemi ile ülkede ek olarak 30 gün daha kalabilirsiniz. 30 günü doldurduğunuz zaman ülke sınırlarından çıkış yapmanız gerekir. Çıkış yapılmayan ve vize süresi uzatılmayan durumlarda, vize ihlali yapılmış sayılarak, tarafınıza cezai işlemler ve para cezası uygulanabilir. Daha sonra yapacağınız vize danışmanlıklarınız ise olumsuz olarak sonuçlanır. Vize uzatma işlemleriniz için talebinizi e-posta aracılığı ile ofislerimize iletebilirsiniz.

Dubai 30 günlük çok girişli vize için konsolosluk sizden bazı evraklar talep eder. Evrakları renkli olarak taratarak sisteme yüklemeli ve istenildiğinde ibraz edebilmelisiniz. Eksik evrak ve yanlış beyanda bulunmak vize reddine neden olur. Vize danışmanlık ücretini de kredi kartınızla online olarak ödedikten sonra danışmanlık sürecinizi tamamlamış olursunuz. Dubai 30 günlük çok girişli vize danışmanlık ücreti 225 USD’dir. Danışmanlıknuz olumsuz olarak sonuçlandığı takdirde ücret iadesi yapılmaz. Danışmanlıknuz değerlendirilerek, olumlu sonuçlandığı takdirde ise, e-posta yoluyla tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu nedenle iletişim bilgilerinizi güncel ve doğru olarak iletmeniz önem taşır. Vize danışmanlıkları Dubai Göçmenlik Ofisi tarafından değerlendirilmektedir.

İstenen evraklar;

  • 1 yıl geçerliliği olan pasaport.
  • Kimlik Kartı/Nüfus Cüzdanı
  • Taahhütname, vize süreniz sona erdikten sonra ülkeden çıkış yapacağınıza dair imzalanan belgedir. 
  • Vize danışmanlık ücreti ödendi dekontu.

Danışmanlık evrakları yalnızca renkli olarak taratılmış şekilde kabul edilmektedir. Fotoğrafı çekilerek aktarılan evraklar kabul edilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu