Azerbaycan

Azerbaycan Vizesi

Azerbaycan Vizesi : 

Azerbaycan Kafkasya’nın cazibe noktasıdır. Bilinen en popüler şehir ise Bakü’dür. Vize işlemleri genelde bilinen adı ile Azerbaycan e-vize olarak sizlere North Vize aracılıyla 24 saat ile 48 saat içerisinde alınabilmektedir.

Azerbaycan’a seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Azerbaycan vizesi başvurusunda bulunmak zorundadır. Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmayan seyahatlerinde Azerbaycan vize işlemlerinden muaftır. Azerbaycan’a seyahat etmek isteyen kişiler ülkeye gerçekleştirecekleri seyahatin amacına uygun kategoride yer alan vize çeşidine başvuru yapmalıdır.

Azerbaycan vizesi için gerekli tüm dokümanları web sitemizde bulabılırsınız ve ya Azerbaycan konsolosluğu vize işlemleri için 0312 426 60 61 veya [email protected] adresiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz yada web sitemizdeki online formu doldurarak istediğiniz türü seçip vize başvurusunda bulunabılırsınız.

Azerbaycan Vize Türleri:

  • -          30 günlük tek girişli Azerbaycan Vizesi
  • -          30 günlük çok girişli Azerbaycan Vizesi

 Azerbaycan gerekli evraklar :          

  • -          Pasaport fotoğraflı ön sayfanın taranmış hali
  • -          Nufus kağıdının arkalı önlü taranmış hali
  • -          Seyahat tarihleri

Whatsaap ile ulaştırmak için : 0530 913 76 61

North Vize evraklarınızın eksiksiz olarak Azerbaycan Konsolosluğuna ulaşmasını taahhüt eder, vizenin olumlu veya olumsuz sonuçlanması sadece Azerbaycan diplomatik Birimlerinin kararıdır North vizenin buna bir etkisi yoktur.

Son Gelişmeler işiğinda 30 güne kadar vizesi olarak Azerbaycan’a Ziyarette bulunabilirsiniz.

Azerbaycan vizesi ile ilgili Önemli noktalar :

-Başvurularınızda herhangi bir sorun yaşamamanız adına lütfen bizimle ödeme bilgisi paylaşınız ve evraklarınızı eksiksiz yönlendiriniz. Dekont ya da ödeme bilgisi iletilmeyen başvurular ödeme yapılsa dahi işleme alınmayacaktır. Bu sebeple işleme alınmayan başvurular ile ilgili kurumumuz sorumlu değildir.
– Güvenliğe takılan ya da ret olan başvurularda ücret iadesi yapılmamaktadır.
– Tüm maillerinize yazılı olarak dönüş sağlanmaktadır, mail yolu ile cevap almadığınız durumlarda mutlaka bizler ile irtibata geçiniz.
– Yolcularınızın seyahatlerinde maddi zararlara uğramamaları adına yolcularınızın vize onayları tarafımızdan iletildikten sonra seyahatlerinin kesinleştirilmesini öneririz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu