abd

Amerika Vize Ücretleri

ABD vize işlemleri seyahat türünüze göre seçeneklere ayrılır. Her danışmanlıknun evrakları ve ücretleri çeşitlilik gösterir. Amerika’da mali yıl Ekim ayı olarak bilinmektedir. 2021 yılı için bilindiği kadarıyla hiçbir vize türü için fiyat değişikliği yapılmamıştır. Aşağıdaki listede vize ücretleri geçerli olup northvize danışmanlık ücretlerimizin listesi verilmiştir.

ABD vize ücretlerini iki şekilde ödeyebilirsiniz. Bunlardan birisi nakit ödeme olarak, DS-160 formunu doldurduktan sonra size verilen talimatlara göre ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak nakit ödemeler sisteme 3 iş günü içerisinde yansıyacağı için pek tavsiye edilmez. İkinci yöntem ise; kredi kartı ile online olarak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme online olduğu için sisteme hemen geçer.

Ödenen vize ücretleri hiçbir şekilde iade edilmez, başkasına devredilmez. Vize danışmanlıknuz iptal olsa da ücret iadesi gerçekleştirilmez. Ancak Ödeme işleminiz 1 yıl geçerli olacağı için, 1 sene içerisinde bu ödeme işlemiyle birlikte yeniden ABD vize danışmanlıksu yapabilirsiniz.

Amerika Vize Ücretleri ve Ek Hizmetler

Amerika vize ücretleri Schengen ülkelerinden farklıdır. Amerika’da yaş durumuna göre vize ücreti değişmediği için çocuklar için de aynı ücret geçerlidir. Tüm ülkelerde ABD’nin belirttiği ücretler geçerli olup, ülkeden ülkeye değişiklik göstermemektedir.

Amerika Vize TürleriKonsolosluk HarcıNorthvize Danışmanlık Ücreti
   
Turistik,Ticari Ziyaret- B1/B2160 USD 
Amerika’dan Transit Geçiş- C160 USD 
Öğrenci Vizesi- F1/M160 USD 
Gazeteci, Basın Mensubu- I160 USD 
Değişim Programı ve Staj- J160 USD 
Mürettebat Vizesi- C1/D160 USD 
Geçici İşçi, Stajer Vizesi- H190 USD 
Sanatçı ve Sporcular- P190 USD 
Din Görevlileri- R190 USD 
Şirket içi Transfer- L190 USD 
Tüccar, Yatırımcı- E1/E2265 USD 
Amerikan Vatandaşı- K265 USD 

Ek Ücretler

İşlem TürüHizmet Bedeli
  
DS-160 Form Doldurulması ve Veri Girişleri 
Seyahat Sağlık SigortasıFiyat bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçiniz
İngilizce Çeviri 
VIP 
Kurye HizmetiBölgeye göre değişiklik gösterir

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu