blog

5 Soruda Amerika Vize Süreci Nasıldır?

Amerika vize, Amerika’ya hava, deniz veya kara yoluyla yapılacak tüm girişlerde istenen resmi bir zorunluluktur. Çok eski zamanlardan beri turist kabulü yapan Amerika vize noktasında her Türk vatandaşına Amerika vizesi zorunluluğu koymuştur. Ülkeye giriş ve çıkışta zorunlu olan Amerika vizesi hakkında merak edilen birçok olay bulunmaktadır.

Amerika Vize Son Durum Nedir?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü sonrasında çoğu ülkeye giriş ve çıkış yasağı konmuştur. Amerika vize sürecinde de bu yasaklama etkili olmuştur. Belirli zamanlarda Amerika vize danışmanlığı yapılmasa bile artık bu durum ortadan kalkmıştır. Kısacası artık Amerika vizesi sürecini etkileyen bir olay bulunmamaktadır.

ABD Vize Randevu İstanbul- Ankara için Nasıldır?

Amerika’ya seyahat için vize danışmanlıkları konsolosluklar ve vize danışmanlığı sağlayan kurumlarla gerçekleştirilmektedir. Burada bölgede bulunan konsolosluklara müracaat edilmelidir. Eksiksiz ve doğru belgelerle süreci rahatça bireysel olarak başlatabilirsiniz.

North Vize burada sizlere harika bir Amerika vize danışmanlığı sağlamaktadır. Ankara’da yüz yüze, iletişim numarasıyla her yerde danışmanlık sunmaktadır. Profesyonel kişilerle zorlayıcı Amerika vize süreci kolaylıkla atlatılmaktadır.

Amerika Vize
Amerika Vize

Amerika Vize Danışmanlıksu Nasıl Yapılır?

Amerika vize danışmanlıksu konsolosluklarla veya danışmanlık firmalarıyla yapılmaktadır. Amerika vize danışmanlığı, İstanbul ve Ankara’da bulunan Amerikan Konsolosluklarına yapılmaktadır. Bireysel olarak yapabileceğiniz gibi aracı kurumlarla da Amerika vizesi danışmanlıksunda bulunabilirsiniz.

North Vize her ülkenin vize sürecinde olduğu gibi Amerika vize sürecinde de sizlere yardımcı olmaktadır. Bireysel danışmanlık veya iletişim yoluyla sizler için Amerika’ya uzanan süreç kolaylaştırılmaktadır. North Vize profesyonellik anlayışı ve uzman ekiple stressiz bir Amerika vize sürecini sizlere sunmaktadır.

Amerika Vize Ücreti Belli Mi?

Vize ücretleri her sene merak edilen önemli bir konudur. Vize almada vize ücreti önemli bir adımdır. Danışmanlık sürecinde etkili olan ücret, her sene değişik fiyatlarla kişilerin karşısına çıkmaktadır. Ağırlıklı olarak vize danışmanlığı, hizmet bedeli gibi işlemlerin ücretleri de fiyata dahil olmaktadır. Bunlardan dolayı da Amerika vize ücreti hakkında net yorum mümkün değildir.

North Vize, en güncel vize ücretlerini sizlere açıklamaktadır. Vize sürecine başlamadan önce ücret hakkında en net bilgiyi North Vize ile öğrenebilirsiniz. Vize sürecinden önce bile North Vize sizlerle birliktedir.

Amerika Vize
Amerika Vizesi

DS-160 Vize Danışmanlık Formu Neyi İçerir?

Göçmen olmayan vize danışmanlıklarında DS- 160 vize danışmanlık formu kullanılmaktadır. Amerika vize danışmanlıksunda Amerika vize danışmanlık formu doldurmak zorunlu bir işlemdir. Burada da göçmen olmayan Amerika vizeleri için DS- 160 formu kullanılmaktadır. Online ortamda doldurulan bu formda doğru ve eksiksiz bilgi sunulması son derece önemlidir.

North Vize, sizlere formlar hakkında bilgilendirme sağlamaktadır. Formların önemli olduğu vize süreçlerinde, form türlerinin doğru bilinmesi gerekir. Yanlış bilgilendirmede onaylanmayacak olan vizeler için North Vize, üst düzey performans göstermektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu