blog

4 Temel Soruda Kanada Vize Süreci!

Kanada vize, yüz ölçümünde dünyanın en büyük ikinci ülkesi olan Kanada’ya giriş ve çıkışlarda istenen belgedir. Amerika kıtasının kuzeyini oluşturan Kanada ticari, turistik veya eğitim amaçlı birçok seyahat edene kapılarını açmaktadır. Her yıl sayısız kişinin ziyaret ettiği Kanada vize isteyen ülkelerdendir. Hâl böyle olunca da Kanada vizesi son durum veya Kanada vize kolaylığı nasıldır merak edilmektedir.

Kanada Vize Türleri Nelerdir?

Her ülkeye girişte ve çıkışta istenen vizeler, ziyaret türlerine göre değişmektedir. Kanada vizesi ülkeye seyahat eden kişilerin nedenlerine göre vize türlerini kategorize edilmiştir. Bu kapsamda Kanada vize türleri şu şekildedir:

Bu vize türleri ne anlama geliyor, vize şartları neler, hangi yükümlülükler bulunur şeklindeki tüm sorularınıza North Vize aracılığıyla cevap bulabilirsiniz. Kanada vize danışmanlığı sürecinde sizlere uzman kişilerle destek sağlanmaktadır.

Kanada Vize
Kanada Vizesi

Kanada Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

Kanada vizesi için belirli bir ücret ödenmektedir. Bu noktada Kanada seyahati gerçekleştirmek isteyen kişilerin vize ücreti çeşitli etkenlere bağlı değişiklik göstermektedir. Burada Kanada vize türü, seyahat niteliği ve süresi fiyatlandırmayı değiştirmektedir.

Kanada vize ücreti hakkında en net bilgiyi North Vize sayesinde öğrenebilirsiniz. Kanada’ya giden bu yolculuğunuzda North Vize sizlere en kapsamlı bilgileri sunmaktadır.

Kanada Vize Danışmanlıksu Nereye Yapılır?

Vize danışmanlıkları ülkelerin belirledikleri alanlara veya acenteler aracılığıyla yapılmaktadır. Kanada vizesi için bu durum Kanada’nın CitizenshipandImmigrationCanada (CIC) adlı resmî sitesinden yapılmaktadır. Online danışmanlık yapabileceğiniz Kanada vizesi süreci genellikle internetten halledilebilmektedir.

Danışmanlık formunu doldurmak, vize harç ücretini yatırmak internet üzerinden yapılmaktadır. Daha sonrasında Kanada vize danışmanlık sonucunuzun onaylanmasını beklemek kalır. Bu süreçte danışmanlık formu nasıl doldurulur veya vize harç ücreti neleri kapsıyor sorularınıza North Vize şeffaflıkla cevap vermektedir. Kanada vizesi danışmanlığı istiyorsanız North Vize ile irtibat kurmanız yeterlidir.

Kanada Vize
Kanada Vize

Kanada Vize Danışmanlıksu için Hesapta Ne Kadar Olmalı?

Vize sürecinde, ülkelerin vizeye izin vermesi açısından istedikleri birkaç belge bulunmaktadır. Bu belgeler vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. Kanada vize sürecinde vize danışmanlıksunda bulunmak için gelir düzeyini belli eden belgeler gerekir. Turist vizesi için kişinin şahsi banka hesap özeti istenir. Bu özet son 3 aylık aktif hareketleri göstermeli ve hesapta en az 3000 TL bulunmalıdır.

Bankadan alınması gereken bu belge, vize işlemi için önemlidir. Kanada vizesi için gerekli belgeler neler, hangi belgeler hangi sırayla sunulmalı veya belgelere nereden ulaşılır? Bu ve bu tarzdaki tüm sorularınıza North Vize gereken bilgileri verecektir. Sizin için zorlayıcı olan vize işlemlerinde Kanada vize danışmanlığı dahil birçok ülkenin vize danışmanlığı için North Vize’yle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu